Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88815
Stary 17.01.2022, 12:39
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Czyli tak:

Sytuacja jest dramatyczna - ale zawodnicy klasowi będą walić do nas drzwiami i oknami?
Cytat:
Transfery wyglądają dramatycznie, ale ile razy już wyglądały klasowo a i tak nikt nie odpalił?
Kiedy w ciągu ostatnich kilku lat nasze transfery wyglądały na klasowe ? Tu nikt się takich nie spodziewa. Ale po co robić transfery na ilość ? Koledzy powyżej przytoczyli ilość ściągniętych tu zawodników. Sam odpowiedz sobie na pytanie ilu się sprawdziło.

Cytat:
Mamy długi, ale mamy szastać pieniędzmi na prawo i lewo?
powrót do poprzedniej kwestii. W kadrze w tym momencie mamy 3 napastników defensywnych, jednego hiszpana, który nigdy nie przekroczył bariery 10 bramek na sezon oraz 2 młodych co szukają wypożyczeń.

Cytat:
Kadra jest za szeroka, ale jak będą musieli grać juniorzy to winny Pasieczny i trio?
Brakuje nam charakteru, ale naszym największym problemem jest transfer boiskowego wojownika?
jaka to mniej więcej pozycja na boisku ten boiskowy wojownik ? Tym stwierdzeniem określasz pozostałych piłkarzy jako nieprzydatnych w tej materii. Kto zatem doprowadził ostatnimi okienkami do stanu gdzie drużynie brakuje charakteru ?

Cytat:
I na końcu: niby kibicujemy Wisle, ale przyjemniej jest jej dowalić, niż pochwalić.
I na sam koniec perełka. Brakło tylko słynnego zwrotu Patryka Małeckiego i wysyłania na drugą stronę błoń.. Ok, jest super.
Ostatnio edytowane przez pomeran : 17.01.2022 o godz. 12:42.
Odpowiedz cytując