Karherop napisał(a):

Czyli tak:
Sytuacja jest dramatyczna - ale zawodnicy klasowi będą walić do nas drzwiami i oknami?
|
Cytat:
|
Transfery wyglądają dramatycznie, ale ile razy już wyglądały klasowo a i tak nikt nie odpalił?
|
Kiedy w ciągu ostatnich kilku lat nasze transfery wyglądały na klasowe ? Tu nikt się takich nie spodziewa. Ale po co robić transfery na ilość ? Koledzy powyżej przytoczyli ilość ściągniętych tu zawodników. Sam odpowiedz sobie na pytanie ilu się sprawdziło.
Cytat:
|
Mamy długi, ale mamy szastać pieniędzmi na prawo i lewo?
|
powrót do poprzedniej kwestii. W kadrze w tym momencie mamy 3 napastników defensywnych, jednego hiszpana, który nigdy nie przekroczył bariery 10 bramek na sezon oraz 2 młodych co szukają wypożyczeń.
Cytat:
Kadra jest za szeroka, ale jak będą musieli grać juniorzy to winny Pasieczny i trio?
Brakuje nam charakteru, ale naszym największym problemem jest transfer boiskowego wojownika?
|
jaka to mniej więcej pozycja na boisku ten boiskowy wojownik ? Tym stwierdzeniem określasz pozostałych piłkarzy jako nieprzydatnych w tej materii. Kto zatem doprowadził ostatnimi okienkami do stanu gdzie drużynie brakuje charakteru ?
Cytat:
|
I na końcu: niby kibicujemy Wisle, ale przyjemniej jest jej dowalić, niż pochwalić.
|
I na sam koniec perełka. Brakło tylko słynnego zwrotu Patryka Małeckiego i wysyłania na drugą stronę błoń.. Ok, jest super.