wolfy napisał(a):

|
Tak, tak, transfer 34 letniego piłkarza o którym nie wiadomo czy piłkarsko może cokolwiek dać. Jak pokazał przykład Wasilewskiego u nas - jeśli zawodnik jest już poza grą to jego wpływ na szatnię nie jest szczególnie duży. Trudno żeby Cię upominał ktoś kto już prawie nie gra bo jest za słaby. Także - dyskusyjny transfer.
|
Wasilewski to kiepski przykład bo do sezonu 18/19 (i choćby meczu z Legią 4-0) trzymał naprawdę konkretny poziom, tak że z jego 2.5 roku u nas tylko ostatni rok można uznać za fatalny, również w skutek kontuzji z wiosny 2019.
Ondrasek ma 33 lata (ledwo skończone), był przez cały rok pod gra (47 spotkań 8bramek/2 asysty/ 2100 minut od września 2020 + kilka spotkań w kadrze Czech, więc nie wiem czemu ma aż tak odcinać kupony jak się niektórym wydaje.
Póki co zresztą ma do pobicia kosmiczny wynik swoich rywali (2 bramki na rundę). Nie wiem jak zaj****** mamy napastników, że gardzimy nawet Ondraskiem.