ramzes190 napisał(a):

|
Masz już solidną bramkę z Kieszkiem i Biegańskim? Naprawdę ? widziałeś jakikolwiek mecz Kieszka? Biegański też nie jest jakimś mega obiecującym bramkarzem
|
To pokaz mi równolatka w e-sie lepszego od niego bo nie widzę .Moze ten z Radomiaka ale jest starszy więc Biegański ma jakieś półtora roku gry a wtedy będzie dużo lepszy od niego