pomeran napisał(a):

|
Zazdroszczę dobrego samopoczucia. Skoro nic nam nie grozi i mamy taka fantastyczna sytuacje to może wystarczyło nikogo nie ściągać tylko odchudzić kadrę ? Bo nasze dotychczasowe transfery wyglądają dramatycznie. Może poza Ringiem. To jest normalnie schyłkowa Korona za Burdenskiego czy tych innych przebierańców. zawodników na ilość bez żadnej przeszłości i CV. Bronienie tych ruchów na zasadzie „ura bura bo kiedyś tam Carlitos” jest śmieszne. Można wymienić 99 pozostałych przykładów z Wisły, kiedy to amatorzy okazywali się (o zgrozo) amatorami.
|
Czyli tak:
Sytuacja jest dramatyczna - ale zawodnicy klasowi będą walić do nas drzwiami i oknami?
Transfery wyglądają dramatycznie, ale ile razy już wyglądały klasowo a i tak nikt nie odpalił?
Nikt z nas nie wiedział nowych zawodników w grze, ale przecież to CV samo wychodzi na boisko.
Mamy długi, ale mamy szastać pieniędzmi na prawo i lewo?
Kadra jest za szeroka, ale jak będą musieli grać juniorzy to winny Pasieczny i trio?
Brakuje nam charakteru, ale naszym największym problemem jest transfer boiskowego wojownika?
I na końcu: niby kibicujemy Wisle, ale przyjemniej jest jej dowalić, niż pochwalić.
Ja się obecnymi transferami nie zachwycam, ale może lepiej się pozytywnie zaskoczyć, a co najważniejsze: wstrzymać się z jednoznaczna ocena?