Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88798
Stary 17.01.2022, 09:11
Jakbym coś naprawdę budował , pozbył bym się : Zdybowiczów , Szoty , Plewki , przedłuzyl z Zhukovem i Savicem mimo wszystko i sukcesywnie za nieduze naklady uzupelnial druzyne.
Odpowiedz cytując