|
Przeciez tak to wyglada w praktycznie kazdym klubie w Eklapie. Roznica taka, ze inne kluby dostaja gruba kase od miast/gmin/samorzadow, a my nie. Tak, mamy dlugi, podobnie jak inne zespoly, tylko my nie jestesmy dotowani przez miasta/gminy o czym wczesniej wspomnialem. Nie wiem co w tym smiesznego. Takie sa fakty.
|