Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88796
Stary 17.01.2022, 08:16
Przeciez tak to wyglada w praktycznie kazdym klubie w Eklapie. Roznica taka, ze inne kluby dostaja gruba kase od miast/gmin/samorzadow, a my nie. Tak, mamy dlugi, podobnie jak inne zespoly, tylko my nie jestesmy dotowani przez miasta/gminy o czym wczesniej wspomnialem. Nie wiem co w tym smiesznego. Takie sa fakty.
Odpowiedz cytując