Tonamini napisał(a):

Chciałbym tak jak pisał Yggdrasil żebyście w końcu przestali wszyscy jojczyć jak stare baby i dali pracować ludziom. Bożu kochany minęło tak mało czasu, a wy chcecie tutaj drugiej Barcelony, ludzie ogarnijcie się, bo macie głowe w chmurach, nie da się was czytać.
M A S A K R A
|
Myślę, że to znak czasów. Łatwiej jest napisać, że Trojca chuja robi, niż przyzwyczaić się do tego, że nie jesteśmy na poziomie czołówki i jeszcze kilka lat nie będziemy. I dostrzegać logikę w działaniach klubu jako środowiska biznesowego.