Wyświetl pojedynczy post
dziki
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Różnie bywa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88791
Stary 16.01.2022, 23:05
Tonamini napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym tak jak pisał Yggdrasil żebyście w końcu przestali wszyscy jojczyć jak stare baby i dali pracować ludziom. Bożu kochany minęło tak mało czasu, a wy chcecie tutaj drugiej Barcelony, ludzie ogarnijcie się, bo macie głowe w chmurach, nie da się was czytać.

M A S A K R A
Myślę, że to znak czasów. Łatwiej jest napisać, że Trojca chuja robi, niż przyzwyczaić się do tego, że nie jesteśmy na poziomie czołówki i jeszcze kilka lat nie będziemy. I dostrzegać logikę w działaniach klubu jako środowiska biznesowego.
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując