Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88786
Stary 16.01.2022, 21:04
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
@wolfy kilka stron wcześniej wrzucono pierwsze niepochlebne komentarze n/t Carlitosa zaraz po jego transferze, nim zaczął grać w meczach.
Proponuję sobie je odświeżyć i dać sobie deczko na wstrzymanie.
Chyba że chcesz, by twoje za pół roku były podstawą do drwin.

Już nie mówiąc o pi...sanu o 1 lidze, która bez jakiegoś kataklizmu raczej nam nie grozi. Z wszystkimi zespołami, które są za nami mamy jak na razie lepszy stounek wyników. W przypadku Zagłębia i BBT się to już nie zmieni.
Jeżeli Zdenek zacznie strzelać bramki zamiast w bramkarza - niech się śmieją Sam się będę cieszył.

Pisanie o pierwszej lidze przy naszym poziomie gry to zwyczajny realizm - jesteśmy jedną z pięciu najbardziej żałosnych drużyn ekstraklasy, do tego sprzedaliśmy najlepszego piłkarza ofensywnego. Legia się podniesie, my niekoniecznie. Ale jasne, żyj w swojej bańce...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.01.2022 o godz. 21:07.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując