pomeran napisał(a):

|
Od ściągania hobby playerow jak Ondrasek gorsze jest to, ze za chwile w 1 składzie będziemy mieli 1-2 óch Polaków. Ktoś tu chyba nie wyciągnął żadnej nauki z tego ze wieża Babel w każdym klubie kończy się tragicznie. Będzie gorzej niż u sąsiadki.
|
To też mnie martwi, tak jak ściąganie czechosłowaków. Gdy jedna obca nacja zaczyna przeważać w klubie zawsze kończy się to źle, nie ważne czy chodzi o holenderską kolonię w dawnej Barcelonie (bodaj za Advocata) czy naszych dziadów. A żeby to chociaż byli dobrzy piłkarze...
Czyli żeby skompletować jedenastkę która nie będzie co roku zahaczała o pierwszą ligę potrzebujemy zakontraktować 55 piłkarzy. Skoro tak to konieczne są cięcia żeby tą zgraję utrzymać - proponuję zacząć od wyjebania Pasiecznego. Żeby znaleźć Ondraszka nie jest nam potrzebny, Kuba sam go znajdzie.
serek.c2 napisał(a):

|
A tu akurat zgoda, dla mnie również kadra jest zbyt liczna, tym bardziej, że nie mamy rezerw. Trzeba pozbyć się części zawodników, część z nich wypożyczyć.
|
Ale to jest przecież norma w patologicznych klubach gdzie rozmaici menago upychają swoich niepełnosprytnych klientów: Lechia, Korona Kielce przed spadkiem i zmianą właścicieli, Zawisza za Osucha etc. Gigantyczne kadry gdzie jak przychodzi co do czego nie ma komu grać, dziwaczne egzotyczne transfery, często z jednej stajni menadżerskiej, kontraktowanie ogórów na pozycje gdzie jest już kilku piłkarzy. Pasieczny miał z tym skończyć, widzimy jak jest...