Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88780
Stary 16.01.2022, 17:54
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
Wytłumacz mi proszę jaki sens jest kontraktować kolejnego dziada na 1,5 roku który da się lubić ale Wisła to nie przytułek. I gdzie patrząc na to wszystko albo jak, zarząd wyciąga wnioski ?
Banalne

Jak ktoś wcześniej na forum liczył, udaje nam się średnio jakiś 1 transfer na 5. Więc żeby zebrać 5 sensownych zawodników do gry, potrzebujemy ściągnąć 25 piłkarzy. Resztę uzupełniamy młodzieżowcami i jakoś się kręci
Odpowiedz cytując