Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88777
Stary 16.01.2022, 17:23
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
A tu akurat zgoda, dla mnie również kadra jest zbyt liczna, tym bardziej, że nie mamy rezerw. Trzeba pozbyć się części zawodników, część z nich wypożyczyć.
Wytłumacz mi proszę jaki sens jest kontraktować kolejnego dziada na 1,5 roku który da się lubić ale Wisła to nie przytułek. I gdzie patrząc na to wszystko albo jak, zarząd wyciąga wnioski ?
Odpowiedz cytując