Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
Od: 07.2014
Offline
#
88776
16.01.2022, 17:14
Od ściągania hobby playerow jak Ondrasek gorsze jest to, ze za chwile w 1 składzie będziemy mieli 1-2 óch Polaków. Ktoś tu chyba nie wyciągnął żadnej nauki z tego ze wieża Babel w każdym klubie kończy się tragicznie. Będzie gorzej niż u sąsiadki.
pomeran
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pomeran
Znajdź inne posty napisane przez pomeran