sevenheaven napisał(a):

|
.. ale jeśli facet boi się grać pod presją i wystraszył, to może rzeczywiście cieszmy się, że tu nie trafił.. z taką głową dużej kariery mu nie wróżę
|
Wiem, że to żadne porównanie, ale swego czasu Lewandowski też wolał do Amiki niż do nas, bo u nas miałby presję i rywalizację o miejsce z Brożkiem.
To tak na wyluzowanie w temacie