Wyświetl pojedynczy post
wislak2214
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88772
Stary 16.01.2022, 16:32
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ignorujesz dwie najważniejsze kwestie:
- podpisaliśmy z piłkarskim emerytem który nie strzela goli półtoraroczny kontrakt
- nie mamy napastnika w kadrze. Mamy cztery łamagi które o dłuższego czasu nie strzelają i dwóch młodych, którzy dla odmiany też nie strzelają.
To że dostali dużo lepsze warunki na 34-letniego klocka który ostatni sezon spędził grzejąc ławę w Norwegii - szok. Geniusze transferowi! Nie sprawdzili jakie warunki postawi Genkov? Też kiedyś w Wiśle strzelał. Może taniej zapełni pozycję niegrającego emeryta łapiącego kontuzje?
Jak niesprawdzili - niegospodarność.

Ten transfer to kompromitacja Pasiecznego i palenie pieniędzmi w piecu. Zdziwię się jak przez te półtora roku zrobi więcej niż trzy punkty w punktacji kanadyjskiej na sezon. No ale kto w tym klubie przejmuje się punktami, golami czy utrzymaniem? Chyba tylko kibice.
Ostatni SEZON spędził grzejąc ławę? nie wiedziałem że sezon ma 3 miesiące, i że w tych 13 meczach CAŁEGO SEZONU wystąpił 11 grzejąc ławę , imponujące jak oszukał system.
Odpowiedz cytując