serek.c2 napisał(a):

To nie wiesz? Myślałem, że z Twoim profesjonalnym podejściem temat zgłębiłeś.
|
A widzisz, pewnie sam nie wiesz

Profesjonalistą to ja jestem w innej branży, piłka to hobby i nie powaliło mnie jeszcze żeby śledzić arabskie zespoły.
Jak wiesz to się pochwal
A tak na serio to każdy piłkarz ma łzawą historię czemu gdzieś nie grał. Jeszcze żaden się nie przyznał że zachlał, spóźnił się na trening i zrzygał się w palmę przy porannym rozbieganiu
