Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88770
Stary 16.01.2022, 16:11
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
To nie wiesz? Myślałem, że z Twoim profesjonalnym podejściem temat zgłębiłeś.
A widzisz, pewnie sam nie wiesz
Profesjonalistą to ja jestem w innej branży, piłka to hobby i nie powaliło mnie jeszcze żeby śledzić arabskie zespoły.

Jak wiesz to się pochwal

A tak na serio to każdy piłkarz ma łzawą historię czemu gdzieś nie grał. Jeszcze żaden się nie przyznał że zachlał, spóźnił się na trening i zrzygał się w palmę przy porannym rozbieganiu
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.01.2022 o godz. 16:14.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując