serek.c2 napisał(a):

No właśnie taki z Ciebie spec - sprawdziłeś chociaż czemu on tam na grę szans nie miał, czy swoje zdanie na ten temat wyrazileś ot tak, bo przecież na wszystkim się znasz najlepiej 
Jeśli uważasz, że my mamy szansę włączyć się do walki o jakiegoś bramkostrzelnego napastnika, najlepiej młodego i z silniejszej ligi, to gratuluję optymizmu i rozeznania.
|
W sumie nie chciało mi się, ostatnio tyle ogórów przelatuje przez klub że nawet już ich nie sprawdzam. Przyznam też że lig arabskich nie śledzę

To czemu nie miał tam szans na grę? Jak go w tej arabskiej lidze skrzywdzili?
Nie rób tajemnicy tylko napisz, bo o tym nikt nie wspominał.
