Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88768
Stary 16.01.2022, 16:06
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
No właśnie taki z Ciebie spec - sprawdziłeś chociaż czemu on tam na grę szans nie miał, czy swoje zdanie na ten temat wyrazileś ot tak, bo przecież na wszystkim się znasz najlepiej

Jeśli uważasz, że my mamy szansę włączyć się do walki o jakiegoś bramkostrzelnego napastnika, najlepiej młodego i z silniejszej ligi, to gratuluję optymizmu i rozeznania.
W sumie nie chciało mi się, ostatnio tyle ogórów przelatuje przez klub że nawet już ich nie sprawdzam. Przyznam też że lig arabskich nie śledzę
To czemu nie miał tam szans na grę? Jak go w tej arabskiej lidze skrzywdzili?
Nie rób tajemnicy tylko napisz, bo o tym nikt nie wspominał.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.01.2022 o godz. 16:08.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując