Merkury napisał(a):

|
Tak dla porządku sprowadziliśmy dwóch napastników z których żaden ostatnio nie grał za wiele o strzelaniu bramek nie wspominając co oznacza że najdalej za pół roku kolejnych będziemy szukać może tym razem trafimy.
|
Niekoniecznie. Może w pierwszej lidze dadzą radę. Albo po spadku zbankrutujemy.
To też są opcje.