|
Niczego nie ignoruję wolfy. Nie uważam Zdenka za emeryta, on się świetnie prowadzi, fizycznie to nasze młode chłopaki mogą mu buty czyścić tak btw. Tak, ostatni okres miał słabszy, co mnie w sumie po przejściach w Rumunii nie dziwi. Napastnika sprowadziliśmy jeszcze jednego gdybyś nie zauważył. Nie grał ostatnio, ale tylko dlatego mogliśmy w ogóle myśleć o jego ściągnięciu.
Ja się z Tobą kłócić nie mam zamiaru, Twoim zdaniem to kompromitacja, moim nie i na tym zakończmy.
|