Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88760
Stary 16.01.2022, 15:32
No jeśli te optymistyczne, PRowe wstawki brałeś na całkiem poważnie, to ja nic nie poradzę.

W klubie wykonano świetną pracę jeśli chodzi o pozyskanie nowych sponsorów (tu świetna robota Dawida Błaszczykowskiego), poprawiono na ile to możliwe kontakty z miastem, klub zaczyna myśleć o inwestycjach w infrastrukturę. To nie jest mało jak na trzy lata. To wszystko oczywiście z olbrzymią pomocą kibiców, którzy wykupili akcje, karnety, gadżety, czy w końcu należą do Socios.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 16.01.2022 o godz. 15:40.
Odpowiedz cytując