|
Biednemu zawsze wiatr w oczy nie chce przypominać tu i wklejach wywiadów z Królewskim gdzie był taki czas że w mediach był co trzy dni z przesłaniem z kim to nie rozmawia w sprawie inwestora nagle po przejęciu klubu cisza. Darmowa reklama. Nie neguję że jakieś sprawy ruszyły do przodu ale na dobrą sprawę gdyby taki Cupiał vel Telefonika chciała jednak odzyskać kasę bylibyśmy a właściwie jesteśmy chodzącym trupem.
|