|
Problem leży w tym, że nawet dobry zawodnik przychodząc do nas zaczyna kopać się po czole. Powodów jest kilka i to, że aktualnie jesteśmy na 13 miejscu w najmniejszym stopniu zależy od transferów. Dokąd zarząd nie zda sobie z tego sprawy żaden transfer niczego nie zmieni...
|