Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88757
Stary 16.01.2022, 15:19
Myślisz, że ja jestem zadowolony z jakości przeprowadzanych transferów przez ostatnie lata? Widzę jednak, że klub dostrzega błędy, powoli je eliminuje.

Merkury napisał(a):Wyświetl post
Każdy tu wie jakie są możliwości Trio czyli żadne było wiadomo od początku że nie dadzą rady w dłużej perspektywie tyle tylko że się chłopaki zasiedziały a my stoimy w martwym punkcie kolejny sezon i tak w nieskończoność.
Ależ oni dają rady, klub jest w zdecydowanie lepszej kondycji niż wtedy, gdy go przejmowano, uregulowano wiele tematów. Sportowo niestety leżymy i tu jest problem, który trzeba pilnie rozwiązać. Żeby to zrobić w jednej chwili trzeba pieniędzy, których nie ma - trzeba więc to robić systematycznie i w dłuższej perspektywie czasowej. Na razie postępów nie widać, jednak jakieś światełko w tunelu się pojawiło. Zasiedzieli się? Może przez to, że żadnych mitycznych inwestorów na horyzoncie nie widać?
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 16.01.2022 o godz. 15:23.
Odpowiedz cytując