Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88750
Stary 16.01.2022, 14:37
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Czy Ty czytasz to co tutaj wrzucasz? Podpisanie na półtora roku napastnika który nie strzela bramek i ma 34 lata?! I niby to że reszta też nie strzela ma tłumaczyć ten ruch?

Jeżeli to faktycznie półtoraroczny kontrakt to Pasieczny się skompromitował. Dno...
W czerwcu tak czy siak zniknie Forbes, oby szybciej. Wtedy odwód w postaci Ondraska będzie bardzo dobrą alternatywą, a nie żadną kompromitacją. Dodatkowo cały czas nikt nie bierze pod uwagę, że Zdenek mógł się zgodzić na 1/4 tego co wyciąga z klubu Forbes. W obecnej sytuacji klubu lepiej płacić 500 przez dwa lata niż 1000 przez rok. I tu jest moim zdaniem tajemnica długości kontraktu Zdenka.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując