Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88743
Stary 16.01.2022, 12:28
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Czy Ty czytasz to co tutaj wrzucasz? Podpisanie na półtora roku napastnika który nie strzela bramek i ma 34 lata?! I niby to że reszta też nie strzela ma tłumaczyć ten ruch?

Jeżeli to faktycznie półtoraroczny kontrakt to Pasieczny się skompromitował. Dno...
Nie strzela bramek? Od kilku sezonów regularnie ma po co najmniej 5 bramek, w zakończonej rundzie miał jedną grając w Norwegii 400 minut i 2 czy 3 mecze w Rumunii. Do norweskiej drużyny przyszedł w trakcie rundy, więc to też mogło mieć wpływ. Jednak określanie po ostatniej rundzie i to specyficznej, że ktoś nie strzela bramek to hiperbola.

Jako trzeci napastnik lepszy on niż liczenie, że Sobol czy Zdybowicz nagle odpali. Chociaż liczę, że na wypożyczeniu odpalą. A były mecze, że albo Forbes albo Kliment nie mogło grać i brakowało możliwości wprowadzenia tego drugiego. Jedyne co mi nie odpowiada w transferze Ondraska to to, że to styl gry Forbesa. Dobrze, że jest ten hiszpański napastnik i na niego liczę głównie.

PS kiedy ostatnio w kadrze mieliśmy 4 doświadczonych napastników?
Powód: 4 napastników
Ostatnio edytowane przez kacpaw91 : 16.01.2022 o godz. 12:30.
Odpowiedz cytując