wolfy napisał(a):

Czy Ty czytasz to co tutaj wrzucasz? Podpisanie na półtora roku napastnika który nie strzela bramek i ma 34 lata?! I niby to że reszta też nie strzela ma tłumaczyć ten ruch?
Jeżeli to faktycznie półtoraroczny kontrakt to Pasieczny się skompromitował. Dno...
|
Nie strzela bramek? Od kilku sezonów regularnie ma po co najmniej 5 bramek, w zakończonej rundzie miał jedną grając w Norwegii 400 minut i 2 czy 3 mecze w Rumunii. Do norweskiej drużyny przyszedł w trakcie rundy, więc to też mogło mieć wpływ. Jednak określanie po ostatniej rundzie i to specyficznej, że ktoś nie strzela bramek to hiperbola.
Jako trzeci napastnik lepszy on niż liczenie, że Sobol czy Zdybowicz nagle odpali. Chociaż liczę, że na wypożyczeniu odpalą. A były mecze, że albo Forbes albo Kliment nie mogło grać i brakowało możliwości wprowadzenia tego drugiego. Jedyne co mi nie odpowiada w transferze Ondraska to to, że to styl gry Forbesa. Dobrze, że jest ten hiszpański napastnik i na niego liczę głównie.
PS kiedy ostatnio w kadrze mieliśmy 4 doświadczonych napastników?