|
Transfery napastników za Trio to prawdziwa saga problem polega na tym że każdy kolejny nie strzela bramek w lidze. Niestety ale na napastnika trzeba wydać kasę koniec kropka albo takowego sobie wychować z prawdziwego zdarzenia. Mieć w kadrze 3 napastników o podobnych parametrach stylu gry i skuteczności nie świadczy o niczym więcej niż tym że bierzemy co popadnie bez głowy. A co do Czecha dostał kontrakt do czerwca 2023 czy leci z nami pilot. Nie wiem co jest nie tak. Trio ale albo to kompletnie dyletanci albo golodupcy którzy tanim kosztem chcą utrzymać ekstraklasę przy Reymonta tylko co w takim razie te działania mają oznaczać w kontekście wielkich haseł już za 2 lata gramy o top 6, powiedzcie to transfery na miarę oczekiwań macie zamiar robić za ile lat? ....a tu się nic nie spina szkoda czasu!
|