|
Dive
To co piszesz to pobozne zyczenia. Za takiego zawodnika trzeba zaplacic i to nie male pieniadze.
Mamy zime. Nikomu teraz sie nie koncza kontrakty.
Taki zawodnik moze przyjdzie latem, ktoremu bedzie sie konczyl kontrakt. Dlatego Ondrasek jest z kontraktem 6 miesiecy. Jesli nie uda sie sprowadzic celu transferowego na lato Ondraska przedluza. Jak sie uda Ondrasek odejdzie. Proste.
|