Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88721
Stary 15.01.2022, 21:05
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Tym transferem na dzień dobry Pasieczny się skompromitował mając na uwadze jak gość jest teraz cienki skoro w Rumunii po sparingach go wy.......ili.
Jakim transferem? Ile zapłaciliśmy za ten transfer? Ondrasek za Forbesa to bardzo dobra zamiana z każdego punktu widzenia. A pitolenie o kompromitacji zanim zaczęła się runda jest śmieszne.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując