Merkury napisał(a):

|
Tym transferem na dzień dobry Pasieczny się skompromitował mając na uwadze jak gość jest teraz cienki skoro w Rumunii po sparingach go wy.......ili.
|
Jakim transferem? Ile zapłaciliśmy za ten transfer? Ondrasek za Forbesa to bardzo dobra zamiana z każdego punktu widzenia. A pitolenie o kompromitacji zanim zaczęła się runda jest śmieszne.