Merkury napisał(a):

|
Nie rozumiem po co Wiśle trzech drewnianych napastników którzy nigdy nie strzelali dużej ilości bramek. Po odejściu Yeboah nie ma w drużynie zawodnika wybijającego się techniką. Po to mamy dyrektora sportowego żeby sprowadzać wcale nie taniego w utrzymaniu Ondraska, to jest parodia polityki transferowej który zakończy się spadkiem w tym albo przyszłym sezonie nie da się wciąż jechać na farcie. Jestem rozczarowany sposobem zarządzania klubem od strony sportowej prze Trio zwłaszcza że można było spodziewać się po Kubie czegoś więcej.
|
Okienko się zaczęlo 2 tygodnie temu ale Ty już oceniłeś , na tym zakończę....