Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88709
Stary 15.01.2022, 13:56
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Przeczytaj zdanie w nawiasie.
PS. Nie zesrajcie się z tym Biegańskim. Chłopak zagrał pół rundy, a wy robicie z niego Boga. Chłopak ma talent i to widać ale za wcześnie żeby wyciągać jakieś daleko idące wnioski. A z tego co widzę połowa już go sprzedała za 10min euro.
Oki nie doczytałem tego w nawiasie wybacz...
Co do "zesrania". Idąc Twoją logiką, to można kogoś uznać za szrot po połowie rundy, ale uznać za dobry transfer również po pół rundy już nie ?
Odpowiedz cytując