Jagul napisał(a):

Przeczytaj zdanie w nawiasie.
PS. Nie zesrajcie się z tym Biegańskim. Chłopak zagrał pół rundy, a wy robicie z niego Boga. Chłopak ma talent i to widać ale za wcześnie żeby wyciągać jakieś daleko idące wnioski. A z tego co widzę połowa już go sprzedała za 10min euro.
|
Oki nie doczytałem tego w nawiasie wybacz...
Co do "zesrania". Idąc Twoją logiką, to można kogoś uznać za szrot po połowie rundy, ale uznać za dobry transfer również po pół rundy już nie ?
