Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88708
Stary 15.01.2022, 13:46
Reser napisał(a):Wyświetl post
KOALIK to chyba z nostalgią wspomina rządy Sarapaty i Dukata. Przy nich TRIO to faktycznie banda dyletantów, i to lekko mówiąc.
Tu nie chodzi o pigi i jakieś nostalgie. W temacie transferów KOALIK ma racje!
U nas transfery wyglądają tak:
Przychodzi trio do pracy, wkłady do koszulek zostają wrzuceni do maszyny i wtedy bęben maszyny losującej zostaje zwolniony.
I teraz 3-2-1start nacierają klakierzy i zachwalają jakich to kocurów zakontraktowano a jeden dziadek ściągnięty w sumie dla atmosfery w szatni za kilkadziesiąt tysi czyli za pół darmo prawda? nawet trafił w piłkę! Prze kot kur.wa!

Ale co ja tam wiem. I jeszcze mam czelność wymagać! A w sumie to powinienem się cieszyć że jakaś łamaga zechciała przyjść do mojego ukochanego klubu zgarniając w miesiąc roczna średnia krajową. I jeszcze mam jakieś wymagania! A za te klepaki to powinnismy się my kibice kłaniać w pas a nie mieć jakieś wymagania. Ale co tam klakierzy powiedzą ze we łbie mi się poprzewracało sierocie po Cupiale.
Odpowiedz cytując