|
@dziki - mam podejrzenie, że gdyby zakontraktowali 36 letniego Argentyńczyka ze śrubami w kolanie oceniłbyś to w stylu "w sumie spoko transfer, szkoda że podczas pierwszego meczu mu się noga odkręciła". Tyle że to naiwne podejście, drzwi obrotowe w szatni kończą się zwykle jak w Koronie Kielce, a u nas za trio była (jest?) kompletna amatorka gdzie menedżerzy wciskali nam najgorszy szrot. Poprzednie okienko było tu znamienne, odeszło kilkunastu piłkarzy, większość sprowadzona tu nie wiadomo po co.
Są kluby które mimo braku finansów jednak mądrzej wydają pieniądze i mają mniejszy ruch w interesie. Wydaje się że sporo biedniejszych klubów Ekstraklasy i Pierwszej Ligi jako tako się ogarnęło, również wspomniana Korona Kielce.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.01.2022 o godz. 02:16.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|