|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA
Offline
|
|
Jagul napisał(a): 
Dla mnie osobiście (pomijając ten sezon):
Udane transfery:
Savicević, Peszko, Błaszczykowski, Turgeman, Frydrych, Yeboah
Solidne transfery:
Burliga, Klemenz (przynajmniej udało się go spieniężyć), Zhukov, Hebert, Forbes i Mehremić
Reszta to szrot. Jedynie Szota i Wachowiak ze względu na młody wiek mogą aspirować wyżej.
|
Biegański szrot ?
|
|