Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88700
Stary 14.01.2022, 19:19
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie osobiście (pomijając ten sezon):

Udane transfery:
Savicević, Peszko, Błaszczykowski, Turgeman, Frydrych, Yeboah
Solidne transfery:
Burliga, Klemenz (przynajmniej udało się go spieniężyć), Zhukov, Hebert, Forbes i Mehremić
Reszta to szrot. Jedynie Szota i Wachowiak ze względu na młody wiek mogą aspirować wyżej.
Biegański szrot ?
Odpowiedz cytując