|
Dziki z całym szacunkiem ale wszyscy wymienieni zawodnicy pobierali wynagrodzenie, więc argumentowanie wszystkiego długami jest absurdalne.
Jak na dłoni też widać co się sprawdza najlepiej. Solidni sprawdzeni w ekstraklasie ligowcy, a nie szukanie szrotu za Kaukazem albo po pubach na Ibizie. Ewentualnie ściąganie kogoś z jakąkolwiek renomą (Frydrych, Turgeman) ale i tutaj się można przejechać (Beqiraj).
|