Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88690
Stary 14.01.2022, 14:34
Zhukov teraz słabo gra , ale ja bym znim jako nielicznym przedluzyl kontrakt , ale jak sa newsy ze ma isc do belgii to lipa z tego bedzie
Odpowiedz cytując