Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88682
Stary 14.01.2022, 10:46
Wiele moze byc przyczyn. Poczawszy od tego ze mu sie zwyczajnie odechcialo, przez to, ze nie widzial motywacji grajac o utrzymanie, przez brak aklimatyzacji w Polsce lub w druzynie. Byc moze jest na peryferiach szatni, nie ma jezyka z druzyna a bez tego nie potrafi grac na wysokim poziomie. Przyczyn moze byc wiele.


Nie mniej jesli przez tyle czasu nie zmienila sie ta sytuacja, to nie ma co liczyc ze nagle sie zmieni.
Odpowiedz cytując