|
Wiele moze byc przyczyn. Poczawszy od tego ze mu sie zwyczajnie odechcialo, przez to, ze nie widzial motywacji grajac o utrzymanie, przez brak aklimatyzacji w Polsce lub w druzynie. Byc moze jest na peryferiach szatni, nie ma jezyka z druzyna a bez tego nie potrafi grac na wysokim poziomie. Przyczyn moze byc wiele.
Nie mniej jesli przez tyle czasu nie zmienila sie ta sytuacja, to nie ma co liczyc ze nagle sie zmieni.
|