Wyświetl pojedynczy post
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88680
Stary 14.01.2022, 09:27
Zhukov ma kontrakt do czerwca. Więc jeśli się zdecydują zapłacić choćby 50 tys. to będzie git. Bo mogą sobie poczekać do czerwca i mieć go za darmo, a Zhukov więcej za podpis sobie weźmie.
Odpowiedz cytując