|
To jest trochę stronnicze bo podobną albo lepszą kompilację można zrobić z tego meczu z błędami doświadczonych piłkarzy którzy tu grają, ze szczególnym uwzględnieniem naszych "napastników" (cieszy że Ondraszek od razu dołączył do rywalizacji z kolegami o to kto trafi w bramkarza więcej razy).
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|