Wyświetl pojedynczy post
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7357
Stary 13.01.2022, 09:25
Mnie jakoś szczególnie nie zdziwił ten filmik. Wiadomo, liczy się to co w lidze a nie w sparingu, w dodatku pierwszym po przerwie.

Ale błędy Plewki, Szota i Szoty widzimy na co dzień w lidze. Plewka w tym rejonie boiska tracie piłkę w podobne sposoby przynajmniej raz w meczu. Szota, bardzo często źle oblicza tor lotu piłki i daje w kozioł. Szot często prowadzi piłkę zbyt długo i w ten sposób traci piłki. To nie jest tak, że tylko w tym sparingu tak było, to jest w ich wypadku niepokojącą regułą. To nie jest tak, że uważam ich za dziadów. Po prostu są to przeciętni piłkarze jak na naszą ligę. I tak wolę takich przeciętnych w miarę młodych, niż starszych o 5 lat zagranicznych graczy co są równie przeciętni. Ale jak chcemy zrobić skok jakościowy i faktycznie walczyć za niedługo o miejsca top 5 to chyba sobie wszyscy zdają sprawę, że to nie z tymi zawodnikami.
Odpowiedz cytując