krysztal napisał(a):

|
Sam dałem ten link w innym temacie.Z drugiej strony po pierwsze po cos się tego bramkarza w bramce stawia i chyba nie tylko po to żeby łapał tylko to co idzie prosto w niego a po drugie no całkiem niezłą kompilację baboli można by było zrobić z zakończonej rundy jesiennej.I co te babole to też była by wina trenera?
|
Tracimy bardzo dużo bramek mimo że mamy bramkarza który broni więcej niż powinien. To świadczy bardzo źle o grze obronnej - wina trenera. Nawet w tej kompilacji widać że sytuacje są po stracie na kontrę i SFG - jest to przykład reprezentatywny tego co działo się z naszą obroną w tym sezonie. To wina trenera, zwłaszcza stałe fragmenty.