Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88668
Stary 12.01.2022, 16:02
Już dawno przesunęła się granica wieku dla napastników. Teraz 28-31 lat to szczyt formy dla wielu zawodników ofensywnych, gdzie do umiejętności technicznych dochodzi najwyższa forma fizyczna i doświadczenie.


Kilka lat temu Legia sprzedała za 1 mln euro 31-letniego Lewczuka. Wiadomo, inna pozycja, ale jak ten Hiszpan się sprawdzi to za 200-300 tysięcy euro można go będzie sprzedać, co zawsze będzie stanowiło fajny zastrzyk gotówki.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując