|
Już dawno przesunęła się granica wieku dla napastników. Teraz 28-31 lat to szczyt formy dla wielu zawodników ofensywnych, gdzie do umiejętności technicznych dochodzi najwyższa forma fizyczna i doświadczenie.
Kilka lat temu Legia sprzedała za 1 mln euro 31-letniego Lewczuka. Wiadomo, inna pozycja, ale jak ten Hiszpan się sprawdzi to za 200-300 tysięcy euro można go będzie sprzedać, co zawsze będzie stanowiło fajny zastrzyk gotówki.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
|