|
Jakoś bardziej wierze w tego Hiszpana niż Ondraska że będzie wzmocnieniem. Radomiak też ma w składzie Latynosów a nie uwierzę, że ma mimo wszystko więcej kasy jak my. Większość ich stranierosów daje im jakość. Wolałbym szczerze nawet 2 takich zamiast 1 + Ondrasek. Skoro kasy nie ma na tyle żeby brać pewniaków - to zawsze będzie pewne ryzyko, tego się nie pozbędziemy.
Cóż, czekamy na dalsze ruchy "Tych co się znają" z naszego klubu.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|