Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

Sam dałem ten link w innym temacie.Z drugiej strony po pierwsze po cos się tego bramkarza w bramce stawia i chyba nie tylko po to żeby łapał tylko to co idzie prosto w niego a po drugie no całkiem niezłą kompilację baboli można by było zrobić z zakończonej rundy jesiennej.I co te babole to też była by wina trenera?