s1mone napisał(a):

Wislak2214 :
Carlitosowi przede wszystkim się bardzo chciało, pierwszy raz dostał szansę na najwyższym poziomie rozgrywkowym w danym kraju. Odpalił na całego ale zauważ, że poza grą w Polsce jego kariera nie wygląda już tak różowo.
|
Wprawdzie Carlitos nie gra w Panathinaikosie od dwóch meczów, ale wciąż jest wiceliderem klasyfikacji strzelców ligi greckiej z 9 golami (na 13 rozegranych meczów, przez jakiś czas był liderem). Myślę, że radzi sobie na razie naprawdę nieźle.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!