|
Greccy Fani, dosc dosc mocno pozytywnie sie o chlopie wypowiadaja. Techniczny, charakterny, raczej bardziej nawet 10 niz 9. Liga Grecka > liga Polska. Pozniej poszedl za kasa. A teraz wraca sie odbudowac, ja bym nie powiedzial, ze 6mczny kontrakt to minimalizacja ryzyka po naszej stronie a czas na odbudowe dla niego po promocyjnej cenie dla Wisly.
|