Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88639
Stary 11.01.2022, 20:01
Greccy Fani, dosc dosc mocno pozytywnie sie o chlopie wypowiadaja. Techniczny, charakterny, raczej bardziej nawet 10 niz 9. Liga Grecka > liga Polska. Pozniej poszedl za kasa. A teraz wraca sie odbudowac, ja bym nie powiedzial, ze 6mczny kontrakt to minimalizacja ryzyka po naszej stronie a czas na odbudowe dla niego po promocyjnej cenie dla Wisly.
Odpowiedz cytując