|
Troche przesadzasz. Pilka nozna to nie jest sport, w ktory nie da sie grac jesli nie mowi sie w tym samym jezyku.
Transfer, w ktorym nie ryzykujemy praktycznie nic. Jesli odpali to go przedluza, jesli bedzie mizeria to pojdzie dalej gdzies w swiat.
Troche pokopal, cos tam strzelal. W tych emiratach sie nie nagral za duzo, raptem 2 mecze i kolo 100 minut. Wiec przychodzi bez formy. Ale to przynajmniej zupelnie inny profil zawodnika niz Kliment. Gra prawa ale i lewa noga, glowa tez strzela. Lubi grac w liniii z obroncami, wychodzic na wolne pole, jest szybki i ma niezly drybling. Przecietne stale fragmenty gry (w sensie wykonywanie).
|