Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88607
Stary 11.01.2022, 10:09
W poprzednim okienku transfery na papierze wyglądały najlepiej od dłuższego czasu, dlatego nadzieja na zmianę jakości gry była duża.



Dla mnie największym rozczarowaniem jest chyba Hugi, który miał naprawdę dobre liczby w lidze austriackiej i to w słabym zespole. No i oczywiście Kliment, który strzelił tylko 2 bramki w lidze. Hanousek i Skvarka średnio. Wyraźnie na plus w zasadzie tylko Aschraf i Biegański.



Pozostaje mieć nadzieję, że niektórzy zawodnicy potrzebują po prostu więcej czasu na aklimatyzację i jeszcze pokażą swoje umiejętności w nadchodzącej rundzie.
Odpowiedz cytując