|
W poprzednim okienku transfery na papierze wyglądały najlepiej od dłuższego czasu, dlatego nadzieja na zmianę jakości gry była duża.
Dla mnie największym rozczarowaniem jest chyba Hugi, który miał naprawdę dobre liczby w lidze austriackiej i to w słabym zespole. No i oczywiście Kliment, który strzelił tylko 2 bramki w lidze. Hanousek i Skvarka średnio. Wyraźnie na plus w zasadzie tylko Aschraf i Biegański.
Pozostaje mieć nadzieję, że niektórzy zawodnicy potrzebują po prostu więcej czasu na aklimatyzację i jeszcze pokażą swoje umiejętności w nadchodzącej rundzie.
|