Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88604
Stary 11.01.2022, 09:49
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Najbardziej zawiodl ten Bieganski Ludzie to potrafia glupoty pisac.
Jeśli ktoś oczekuje że każdy transfer będzie mega wypałem, wymiecie ligę to nic dziwnego że ktoś jest rozczarowany nawet Biegańskim.

Każdy transfer ma swoją rolę, czy to trzeciego bramkarza czy podstawowego zawodnika.

Ja bym ocenił poprzednie okienko... średnio. Prawdziwym rozczarowaniem, w stosunku do oczekiwan jest dla mnie Kieszek i Kliment.

Nie ściągnęliśmy żadnego paralityka którego trzeba z miejsca pogonić z klubu, lub by się przewracał o własne nogi. A takich transferów przecież nie brakowało.

Moja ocena poprzedniego okna (1-6) z perspektywy rundy jesiennej.

Uryga - kontuzja- bez oceny
Biegański - 5
Kieszek - 1
Rosa - trzeci bramkarz - bez oceny
Hanousek - 3
Skvarka - 3
Hugi - 3
Aschraf - 5
Kliment - 2
Sobol - 2
Młyński - 4
Odpowiedz cytując