AgresywnyChomik napisał(a):

Ja transfer Ondraska widze inaczej, Gula jest cienki jak sik weza jak chodzi o szatnie i budowanie atmosfery.
Stad Zdenek - sobry duch, tylko 18 miesiecy kontraktu to troche za duzo jak za trgo typu usluge.
|
Tak, psycholog sportowy + były piłkarz z jajami jako dziesiąty asystent wyszliby taniej, a może i daliby drużynie więcej.