Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88593
Stary 10.01.2022, 18:34
Ja transfer Ondraska widze inaczej, Gula jest cienki jak sik weza jak chodzi o szatnie i budowanie atmosfery.
Stad Zdenek - sobry duch, tylko 18 miesiecy kontraktu to troche za duzo jak za trgo typu usluge.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując