|
Nie wiem jaki jest stan zdrowia Ondraska.
Zgadzam się, że sytuacji z Alanem nie dało się przewidzieć, zwłaszcza że kontrakt był podpisany rok temu.
Ale słysząc o tym, że klub szuka środkowego obrońcy - mając w kadrze Frydrycha, Szotę i Sadloka - zaczynam się poważnie zastanawiać, co się dzieje?
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|