Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27516
Stary 10.01.2022, 10:22
Nie wiem jaki jest stan zdrowia Ondraska.
Zgadzam się, że sytuacji z Alanem nie dało się przewidzieć, zwłaszcza że kontrakt był podpisany rok temu.
Ale słysząc o tym, że klub szuka środkowego obrońcy - mając w kadrze Frydrycha, Szotę i Sadloka - zaczynam się poważnie zastanawiać, co się dzieje?
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując